Wakacyjna relacja ze szkoły :))

wak4

W czasie wakacji w szkole odbywają się zajęcia dla dzieci pod hasłem „Moja Łódź Bajkowa”. W tym tygodniu uczestnicy odwiedzili salę zabaw „Hipcio”, gdzie mogli bezpiecznie spędzić czas na zabawie i cieszyć się różnorodnymi atrakcjami jakie na nich tam czekały. Ponadto wyruszyliśmy w daleką, jak dla nas drogę, bo aż do łódzkiego ZOO.
Poruszaliśmy się komunikacją miejską, więc za trud przybycia w upalny dzień tylu kilometrów dla najmłodszych i tych nieco starszych
należą się wielkie brawa! Byli oni bardzo dzielni i spisali się na medal.
Przed wejściem do ZOO znajduje się pomnik
Maurycego i Hawranka. Obecność w tym miejscu upamiętniliśmy zdjęciem grupowym.

Po tej dalekiej wyprawie, w czwartek nadszedł czas relaksu na basenie „Angelica”. Zabaw w wodzie, nurkowania, pluskania i kilometrów przebytych na krętej zjeżdżalni nie było końca.

W piątek na podsumowanie pierwszego tygodnia Bajkowej Łodzi odbyła się projekcja bajki „Lato Muminków”. Nasza szkolna sala zamieniła się w salę kinową, a oglądanie umilał nam popcorn. W tym tygodniu nie brakowało również atrakcji sportowych m.in. zabaw na boisku „Orlik”, meczu piłki nożnej, rozgrywek w „zbijaka”
oraz czasu spędzonego na placu zabaw.

Drugi tydzień wakacji w bajkowym klimacie upłynął nam bardzo szybko. Wykonywaliśmy maski z masy papierowej, zapoznaliśmy się z historią bajki „Zaczarowany ołówek”  oraz przemierzaliśmy kolejne kilometry po mieście Łodzi. Odwiedziliśmy ponownie sale zabaw „Hipcio” oraz basen „Angelica”. Udaliśmy się również na pobliskie Stawy Jana. Ochłodę w upalne dni przyniosły nam przepyszne lodyJ Na zakończenie wakacyjnych zajęć „Moja Łódź Bajkowa” uczestnicy otrzymali dyplomy oraz małą niespodziankę.

malowane buzie|
zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2013/07/05/wakacyjna-relacja-ze-szkoly/