Koniec I półrocza

8 lutego odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2012/2013. Podczas niego zostali wyróżnieni uczniowie  z kl. I – VI, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Dostali oni odznakę wzorowego ucznia. Na dyplomy zasłużyli też ci uczniowie, którzy poczynili znaczne postępy w nauce. Odznaki i dyplomy wręczała Pani Dyrektor – Aleksandra Sawicka Kowalczyk. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do pilnej nauki w II półroczu. Przewodnicząca szkoły – Emila Gręda odczytała również sprawozdanie z działalności samorządu szkolnego.

Nasi uczniowie przygotowali także apel o bezpieczeństwie podczas ferii. Zostały przedstawione krótkie scenki, dotyczące bezpiecznych zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkim nauczycielom i dzieciom życzymy udanych ferii i odpoczynku.

Więcej zdjęć w galerii

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2013/02/20/apel-podsumowujacy-i-semestr-r-szk-20122013-oraz-bezpieczenstwo-podczas-ferii-zimowych/