Klipy filmowe

Lekcje z iPadem – dokumentacja zajęć przeprowadzanych w szkole między 8-11 stycznia 2015 z użyciem tabletów firmy Apple.

Szkolne kolędowanie 18.12.2014

Pierwsze zajęcia z kodowania w Scratch w ramach programu „Mistrzowie kodowania” – Code Week 2014

Film opublikowany z okazji Światowego Dnia Nauczycieli. Tegoroczne hasło to „Invest in the future. Invest in teachers”, co można przetłumaczyć jako wezwanie: „Inwestujmy w przyszłość. Inwestujmy w nauczycieli”. Prezentujemy uczniów niemal trzydziestu szkół z całej Polski, ze szkół małych i dużych, ze wsi, miasteczek i miast. Wśród nich są także uczniowie naszej szkoły.

Lekcja w bloku artystycznym z elementami przyrody dla klasy IV, przeprowadzona w SP 130 w Łodzi 30.10.2014 jako przykład zajęć w oparciu o metodę WebQuest.

Prezentacja szkoły przygotowana dla rodziców przyszłych dzieci z grupy „0” i pierwszoklasistów – luty 2013

Film prezentujący innowację p. Oli Charchowskiej, zmontowany na potrzeby Europejskiego Forum Innowacyjnych Nauczycieli w Lizbonie – marzec 2012

Klip zmontowany ze zdjęć wykonanych podczas wycieczki nad Zalew Sulejowski w Bronisławowie przez uczniów SP 130. Zostały one wykorzystane do prezentacji na konkurs informatyczno – przyrodniczy „Tajemnice Zalewu Sulejowskiego” w 2010 roku.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/klipy-filmowe/