Absolwenci

ROK 2018/2019

Wychowawca – p. Monika Matyjaszczyk

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

  1. Bukarewicz Adrian
  2. Canert Patryk
  3. Gogolińska Oliwia
  4. Hanke Szymon
  5. Józefowska Inga
  6. Korycka Katarzyna
  7. Korycka Magdalena
  8. Kowalska Ewelina
  9. Kwiatkowski Karol
  10. Leśniewska Sara
  11. Libertowska Marta
  12. Loos Wiktoria
  13. Łoś Przemysław
  14. Mokros Jan
  15. Nowak Oliwia
  16. Olszewski Kacper
  17. Ostojski Mateusz
  18. Pajda Natalia
  19. Ryl Patryk
  20. Rydczak Jakub
  21. Skrzypczyńska Julia
  22. Szaub Marika
  23. Szaub Alan
  24. Tomczak Marcin
  25. Traczyk Mikołaj
  26. Wlazeł Dominik
  27. Zakrzewski Wiktor

Rok szkolny 2014/2015

wychowawca: p. Joanna Benkes

Emilka klasa

  • Amelia Bednarek
  • Krystian Canert
  • Karolina Cel
  • Patrycja Dąbrowska
  • Krystian Dudek
  • Emila Gręda
  • Szymon Jędrzejewski
  • Klaudia Kobus
  • Jan Koncerewicz
  • Kinga Kuna
  • Szymon Lesiak
  • Antoni Łukasiewicz
  • Jakub Nowak
  • Igor Tylak
  • Marta Zaturska

Rok szkolny 2013/2014

wychowawca: p. Monika Matyjaszczyk
CCF20140919_00000

 

  • Adrian Anteczek
  • Damian Bareła
  • Natalia Baryła
  • Piotr Chachuła
  • Mateusz Dąbrowski
  • Daniel Gorzkiewicz
  • Radosław Dubla
  • Klaudia Gołębiowska
  • Marta Goska
  • Suria Halak
  • Dawid Kaźmierczak
  • Aleksandra Lechańska
  • Martyna Michalska
  • Joanna Mitek
  • Aleksandra Mirowska
  • Natalia Ostojska
  • Natalia Pacocha
  • Ewelina Pawlak
  • Wiktoria Pikala
  • Patryk Półrolnik
  • Jakub Ponczyński
  • Wiktoria Radziemska – Kądziela
  • Natalia Rewicz
  • Dawid Szopa
  • Klaudia Świech
  • Martyna Warchoł
  • Karolina Wojtera
  • Kacper Woźniacki

Rok szkolny 2012/2013

wychowawca: p. Krzysztof Bednarek

CCF20140919_00000

 

  • Adrian Anteczek
  • Damian Bareła
  • Natalia Baryła
  • Piotr Chachuła
  • Mateusz Dąbrowski
  • Daniel Gorzkiewicz
  • Radosław Dubla
  • Klaudia Gołębiowska
  • Marta Goska
  • Suria Halak
  • Dawid Kaźmierczak
  • Aleksandra Lechańska
  • Martyna Michalska
  • Joanna Mitek
  • Aleksandra Mirowska
  • Natalia Ostojska
  • Natalia Pacocha
  • Ewelina Pawlak
  • Wiktoria Pikala
  • Patryk Półrolnik
  • Jakub Ponczyński
  • Wiktoria Radziemska – Kądziela
  • Natalia Rewicz
  • Dawid Szopa
  • Klaudia Świech
  • Martyna Warchoł
  • Karolina Wojtera
  • Kacper Woźniacki

Rok szkolny 2012/2013

wychowawca: p. Krzysztof Bednarek

klasa vi
  • Klaudia Anuszczyk
  • Arkadiusz Benduski
  • Martyna Borko
  • Damian Dudkiewicz
  • Katarzyna Jarzyna
  • Daniel Gorzkiewicz
  • Sandra Kaleta
  • Angelika Kopytek
  • Wiktor Kowalski
  • Kamila Łakomiak
  • Weronika Ławniczek
  • Marcin Łuczak
  • Klaudia Łuczyńska
  • Joanna Mikołajewska
  • Dominika Namiecińska
  • Kamil Proskura
  • Roksana Radziemska – Kądziela
  • Adrian Sabela
  • Maja Stępnik
  • Laura Tomaszewska
  • Hubert Warchoł
  • Michał Wieteska
  • Konrad Zakrzewski
  • Hanna Zaturska

Rok szkolny 2011/2012

wychowawca: p. Agata Pielacińska – Gręda

2012
  • Aleksandra Arciszewska
  • Jarosław Burda
  • Jolanta Grochowska
  • Krzysztof Jędrzejewski
  • Adam Kłys
  • Wiktoria Krzemińska
  • Adam Lechański
  • Krzysztof Lorentowicz
  • Dawid Madejski
  • Adam Nieśmiałek
  • Dariusz Prochowski
  • Weronika Rewicz
  • Oliwia Sabela
  • Natalia Styś
  • Hubert Warchoł
  • Maciej Wejman

Rok szkolny 2010/2011

wychowawca: p. Joanna Benkes

2011
  • Wiktoria Adamczyk
  • Adrian Barłoga
  • Karolina Barłoga
  • Patrycja Chuścińska
  • Patrycja Cieślak
  • Anita Filip
  • Piotr Gorzkiewicz
  • Patryk Grabarczyk
  • Łukasz Gręda
  • Jakub Kaleta
  • Kamil Kuzik
  • Aleksandra Lesiak
  • Martyna Łuczak
  • Marika Michalec
  • Konrad Mozer
  • Krystian Mozer
  • Krystian Murawa
  • Oskar Pach
  • Hubert Szopa
  • Marcin Teodorczyk
  • Maksymilian Warchoł
  • Krzysztof Wojciechowski
  • Dagmara Zwierzchowska
 Rok szkolny 2009/2010

wychowawca: p. Krzysztof Bednarek

2010
  • Aneta Barłoga
  • Damian Barłoga
  • Paulina Cieślak
  • Klaudia Czajkowska
  • Nadia Jodełło
  • Jakub Kasprzyk
  • Gniewomir Kluczyński
  • Aleksandra Mariasiewicz
  • Wojciech Muras
  • Magdalena Pietrzko
  • Anita Pikala
  • Maciej Piorun
  • Rafał Ponczyński
  • Adrianna Prochowska
  • Angelika Sabela
  • Anita Sabela
  • Kinga Sabela
  • Rafał Siedlecki
  • Adrian Szaub
  • Magdalena Wieteska
  • Kamil Wojtczak
  • Mateusz Woszto
  • Daniel Woźniak
 Rok szkolny 2008/2009

wychowawca: p. Monika Matyjaszczyk

2009
  •  Roksana Binkowska
  • Wiktoria Biesiacka
  • Grzegorz Chachuła
  • Ewelina Ćwiklińska
  • Adrian Ćwikliński
  • Weronika Dacyk
  • Aleksandra Fiutek
  • Bartosz Gniewisz
  • Karolina Klepacz
  • Mateusz Klikowski
  • Justyna Lachowicz
  • Katarzyna Łakomiak
  • Angelika Łuczyńska
  • Milena Modranka
  • Anna Pacyniak
  • Gabriel Pajęcki
  • Martyna Piaskowska
  • Weronika Pietrzko
  • Karolina Stańczyk
  • Marta Szczepańska
  • Marcin Świątek
  • Krzysztof Wójcik
  • Kamila Ziętek
 Rok szkolny 2007/2008

wychowawca: p. Agata Pielacińska – Gręda

2008
  • Dominika Adamczewska
  • Łukasz Barłoga
  • Kevin Bogusz
  • Patrycja Dobrowolska
  • Maciej Dudek
  • Piotr Kielan
  • Justyna Klepacz
  • Paulina Kowara
  • Wioleta Krauze
  • Ola Kubik
  • Piotr Litwin
  • Hubert Mikołajewski
  • Jan Sarnowski
  • Judyta Skorupska
  • Karolina Sójta
  • Michał Świątek
  • Piotr Wojciechowski
  • Joanna Wojtas
 Rok szkolny 2006/2007 – VI B

wychowawca: p. Monika Matyjaszczyk

2007B
  • Damian Adamczewski
  • Klaudia Adamczyk
  • Joanna Barłoga
  • Patrycja Benduska
  • Mateusz Fornalczyk
  • Szymon Gorzkiewicz
  • Piotr Jędrzejewski
  • Małgorzata Kaczuba
  • Katarzyna Kapecka
  • Jakub Kędzia
  • Mariusz Kuzik
  • Angelika Nieśmiałek
  • Aleksandra Nowińska
  • Dawid Pacocha
  • Łukasz Pielużek
  • Gracjan Polak
  • Zdzisław Popławski
  • Justyna Skorupska
  • Aneta Skrzyńska
  • Radosław Tomczak
 Rok szkolny 2006/2007  – VI A

wychowawca: p. Karolina Wróbel

2007A
  • Marcelina Biniek
  • Ewa Gołąbek
  • Dominik Holk
  • Monika Jędrzejewska
  • Adrianna Jóźwiak
  • Marek Kociołkiewicz
  • Mateusz Kopania
  • Amanda Kopytek
  • Dariusz Krauze
  • Magdalena Kubik
  • Monika Lorentowicz
  • Patrycja Lorentowicz
  • Paulina Maciejewska
  • Karolina Pierzchałka
  • Rafał Pytka
  • Magdalena Siedlecka
  • Paulina Szewczyk
  • Paulina Wojtczak
  • Dawid Wójcik
Rok szkolny 2005/2006

wychowawca: p. Monika Matyjaszczyk

2006
  • Lidia Barłoga
  • Sylwia Chaczyk
  • Przemysław Chuściński
  • Kamila Czyżykowska
  • Sandra Dylik
  • Patrycja Gorzkiewicz
  • Rafał Goździk
  • Bartosz Kaczmarek
  • Rafał Klepacz
  • Piotr Lorentowicz
  • Malwina Łuczak
  • Grzegorz Łukasiewicz
  • Damian Majtczak
  • Martyna Marcinkowska
  • Łukasz Muras
  • Aleksandra Nowak
  • Michał Pikala
  • Mateusz Prowizor
  • Szymon Pruszkowski
  • Paulina Sabela
  • Dominika Stachura
  • Damian Stańczyk
  • Ewelina Szkup
  • Mariusz Śmieszek
  • Łukasz Wieczorek
Rok szkolny 2004/2005

wychowawca: p. Elżbieta Witaszek

2005
  • Sylwester Bors
  • Kinga Bujnowicz
  • Sylwia Chrenowicz
  • Marek Gołąbek
  • Grzegorz Goździk
  • Damian Kaniorski
  • Kamil Kisiel
  • Żaneta Kotkowska
  • Bartosz Kołodziej
  • Dawid Kuta
  • Mateusz Kuzik
  • Karina Kwiatkowska
  • Piotr Łukasiewicz
  • Sylwia Łysak
  • Mateusz Matuszewski
  • Adrian Mozer
  • Patryk Orlik
  • Jowita Polak
  • Przemysław Ponczyński
  • Dominika Staniszewska
  • Kamil Szczygieł
  • Joanna Świderek
  • Sylwia Świdere
  • Krystian Tomczak
Rok szkolny 2003/2004

wychowawca: p. Anna Romańska

2004
  • Baryła Przemysław
  • Butwicki Piort
  • Daros Anna
  • Duła Klaudyna
  • Frontczak Ewelina
  • Gepert Martyna
  • Jaszczuk Łukasz
  • Kałużka Ewelina
  • Kaczmarek Kamila
  • Kiński Łukasz
  • Kot Aleksandra
  • Kwiatkowski Andrzej
  • Lorentowicz Jakub
  • Olszewska Marta
  • Pruszkowski Rafał
  • Pytka Kinga
  • Robakiewicz Rafał
  • Rutkowska Katarzyna
  • Sabela Kamil
  • Sabela Rafał
  • Skrzyńska Emilia
  • Szymański Krzysztof
  • Wawrzko Katarzyna
  • Wojciechowska Ewa
Rok szkolny 2002/2003 – VI B

wychowawca: p. Krzysztof Bednarek

2003
  • Dobrowolski Robert
  • Furmanek Ewelina
  • Matuszewska Marta
  • Mozer Mariusz
  • Pietrzko Marika
  • Pietrzko Piotr
  • Pikala Jolanta
  • Piorun Michalina
  • Robakiewicz Agnieszka
  • Stroińska Karolina
  • Szczygieł Przemysław
  • Szewczyk Anna
  • Szymański Krzysztof
  • Tomassy Małgorzata
  • Tomassy Paulina
  • Wiatrak Artur
  • Wieczorek Kinga
  • Wójt Agnieszka
  • Wójt Anna
 Rok szkolny 2002/2003 – VI A

wychowawca: p. Jolanta Grawińska

  • Biedrzykowska Ewelina
  • Chmilelecki Maciej
  • Człapiński Jan
  • Dacyk Marzena
  • Duła Paulina
  • Gepert Piotr
  • Kaniorski Mateusz
  • Kędra Michał
  • Klikowska Karolina
  • Lorentowicz Michał
  • Morawska Małgorzata
  • Pacocha Damian
  • Pielużek Mariusz
  • Smuklerz Jakub
  • Tokarski Bartłomiej
  • Waszkowski Piotr
  • Wojciechowska Magdalena
  • Wojciechowska Sylwia
  • Zauder Roksana
 Rok szkolny 2001/2002

wychowawca: p. Elżbieta Witaszek

2002
  • Biesiacki Mateusz
  • Błoch Grzegorz
  • Bogatek Sylwia
  • Frontczak Jordan
  • Gorzkiewicz Rafał
  • Jurga Justyna
  • Kapecka Karolina
  • Kierzkowski Jakub
  • Kiński Grzegorz
  • Kisiel Marta
  • Kosmala Dorota
  • Kowański Wojciech
  • Kudra Katarzyna
  • Kwiatkowski Marcin
  • Lada Damian
  • Mozer Adam
  • Mozer Adam Jan
  • Mozer Marzena
  • Ochman Kornel
  • Piorun Marcin
  • Pytka Aneta
  • Pytka Joanna
  • Sikorski Piotr
  • Sitek Patryk
  • Smuklerz Katarzyna
  • Szewczyk Robert
  • Wieczorek Aleksandra
  • Woźniak Adam
  • Wójt Rafał
  • Zawiasa Marta

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/absolwenci/