BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy w naszej szkole to sposób na podtrzymywanie polskich tradycji, ale także wielkie wydarzenie. Uczniowie skrupulatnie przygotowują swoje kostiumy, by tego dnia zachwycić swoją kreatywnością i oryginalnością. Podczas dzisiejszego balu spotkać można było wiele ciekawych postaci, m.in. księżniczki, zwierzęta, piłkarzy, przedstawicieli zawodów medycznych, postaci ze świata filmów i bajek, czarownice, diabły, ale także aniołki i dobre wróżki. Odwiedziła nas również sama Kleopatra, Frida Kahlo oraz Wednesday. Dzieci przepięknie zaprezentowały swoje stroje podczas pokazu mody, pojechały w siną w dal pociągiem bez zmartwień, odwiedziły gorącą Hiszpanię wraz z Makareną oraz rozgrzały swoje ciała przy Tańcach Połamańcach. Nie zabrakło oczywiście Kaczuszek i tańców przy ulubionych piosenkach. A to wszystko w niepowtarzalnej atmosferze, pełnej dobrego humoru i dziecięcej radości.

Podczas zabawy klas IV-VIII dodatkową atrakcją były wybory najciekawszego i najzabawniejszego przebrania. Głosowali wszyscy uczestnicy balu, a  zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody. W klasach V-VI jednogłośnie nagrodę zdobył Oliwier Mizerski z V a, w klasach VII-VIII wygrała para: Oliwia Świech z VIII a i  Łukasz Zieleniewski z VIII b.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

KLASY I-III

KLASY IV-VIII (wkrótce)