Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze.
Wnusio już podaje kapcie,
bardzo kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

Mimo ferii nasi uczniowie nie zapominają o ważnych styczniowych świętach, czyli Dniu Babci (21.01) oraz Dziadka (22.01).

Osobiście składają życzenia swoim babciom i dziadkom. Cała społeczność szkolna pozdrawia Seniorów naszych wychowanków i składa im serdeczne życzenia.

Jeszcze przed feriami Samorząd Uczniowski we współpracy ze świetlicą rozpoczął akcję „Kartka dla Babci i Dziadka z DPS”. Uczniowie wykonali kolejny raz prześliczne laurki z życzeniami dla seniorów z DPS w Wiśniowej Górze.
Pani Agnieszka, opiekunka wolontariatu dostarczyła dziś te kolorowe kartki do Domu Seniora. Wszyscy byli zachwyceni uroczymi życzeniami i pięknem wykonanych przez dzieci prac. Podopieczni DPS byli niezwykle wzruszeni.

Dziękujemy za Wasze gorące serduszka!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/01/20/dzien-babci-i-dziadka-2/