Konkurs „Omnibus”

omnibus5

Szkoła Podstawowa Nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi,
zaprasza uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z Łodzi i okolic wraz z nauczycielami, do udziału w

V edycji Konkursu Wiedzy Wszelakiej OMNIBUS

realizowanego przy współudziale Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Celem konkursu jest propagowanie zainteresowań pozalekcyjnych uczniów, wdrażanie do samokształcenia, rozwijanie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji, pracy w grupie, dbanie o wszechstronny rozwój intelektualny uczniów, łączący różne dziedziny wiedzy.

Szkoły reprezentowane przez trzyosobowe drużyny, odpowiadają na pytania z działów: życie na Ziemi, ciało człowieka, historia i wynalazki, podróże po świecie, muzyka, w świecie przyrody, literatura, religia. Zwycięska szkoła otrzymuje przechodni puchar, laureaci dyplomy i nagrody rzeczowe.

Etap ogólnołódzki konkursu odbędzie się 12 grudnia 2014 r.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2014/11/11/konkurs-omnibus/