MACIE WIELKIE SERCA! DZIĘKUJEMY!

Mimo pandemii, zamknięcia w domach i nauczania zdalnego nasi uczniowie wciąż są wzorem empatii, dobra i pięknej postawy…

Samorząd Uczniowski ogłosił w marcu wiosenną zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt przy ulicy Marmurowej. Wiedzieliśmy, że będzie trudno, bo szkoła zamknięta dla 4-8, a pod koniec zbiórki także klasy 1-3 przeszły na nauczanie zdalne. Ale okazało się, że w pomocy dla naszych „braci mniejszych” nie ma dla Was przeszkód. Zebraliśmy tak wiele darów, że ledwie zmieściły się do, całkiem przecież sporego, auta pana Krzysztofa.

JESTEŚCIE WIELCY I WSPANIALI! Z całego serca dziękujemy za udział w zbiórce, także Waszym rodzicom, którzy również dostarczali dary do szkoły.

Obejrzyjcie zdjęcia z Waszej zbiórki (kliknij na obrazek).

Permalink do tego artykułu: https://sp130.edu.pl/2021/04/02/macie-wielkie-serca-dziekujemy/