MAJOWE ŚWIĘTA W KLASACH I – III

Maj – to czas, kiedy święta Ojczyzny inspirują nas do lepszego zapoznania się z historią, kulturą i geografią naszego kraju. Uczniowie klas 1-3 cały kwiecień przygotowywali niespodzianki związane z poszczególnymi miastami i regionami Polski. Klasa 1a zabrała nas na spacer po Łodzi, klasa 1b zaprezentowała zabytki „krasnalowego” Wrocławia, a klasa 1c – muzycznie powędrowała do Krakowa. Klasa 2a zachęciła nas zapachem pierników do odwiedzin w Toruniu, klasa 2b wcieliła się w tańczących zbójców podhalańskich. Natomiast klasa 3a brawurowo odtańczyła kujawiaka, a klasa 3b z ogromną dozą humoru i pomysłowości zaprezentowała najważniejsze zabytki Warszawy. Nie zabrakło również wspaniałych dekoracji, przybliżających omawiane miejsca. Jesteśmy przekonani, że tak profesjonalnie przygotowanej przez dzieciaki i wychowawców wycieczki po Polsce, na pewno szybko nie zapomnimy.

FOTORELACJA Z PODRÓŻY PO POLSCE

KLASOWE PODRÓŻE PO POLSCE

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/04/30/majowe-swieta-w-klasach-i-iii/