Dzień Dziecka :)

Dziś od rana wszyscy z niepokojem wpatrywali się w niebo… będzie padać czy nie będzie?
Prognoza pogody na 1 czerwca była hitem nr 1. Na szczęście deszcz postanowił opuścić nasze miasto i mogliśmy szczęśliwie obchodzić Dzień Dziecka.

W klasach I-III upływał on  w naszej szkole pod hasłem „Zdrowo, kolorowo i sportowo” .Harmonogram zajęć zorganizowanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów był różnorodny i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Odbyły się kolorowe prezentacje klas, zajęcia artystyczne, zawody i ciekawe wyzwania sportowe oraz gry terenowe. Biegi, miedzyklasowa rywalizacja podczas meczy i wyścigów, rzut kaloszem na odległość i wiele innych. Uczniowie odważnie uczestniczyli w konkurencjach i walczyli o wyróżnienia oraz nagrody. Rodzice dopingowali swoje pociechy i zadbali o zdrowe kolorowe, tematyczne przekąski dla wszystkich dzieci.
Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy takiego uśmiechu i radości każdego dnia.
Rodzicom dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w organizację tego dnia.

Klasy 4-8 energicznie rozpoczęły uroczystość, gdyż od rana ruszyły na sportowe zmagania. Wśród nich były: piłka nożna, turniej siatkówki i zbijaka, rzut do kosza i do celu oraz biegi na 300 m.
Do tego seans filmowy i cudowny poczęstunek, zapewniony przez kochających rodziców.
Wielką popularnością cieszyły się także kosmiczne zajęcia plastyczne.

Najlepsi sportowcy zdobyli medale, a spośród najbardziej zaangażowanych uczestników zabaw jury wybrało najaktywniejszych sportowców.

Zabawa była świetna i wszyscy zadowoleni wrócili do domów, aby świętować Dzień Dziecka z rodzinami.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za wszelkie pyszności, którymi sportowcy wzmacniali nadwątlone wysiłkiem fizycznym siły! 🙂

Zdjęcia z uroczystości

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2022/06/01/dzien-dziecka-5/