Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, odbyło się w kilku turach. Już w czwartek pożegnaliśmy klasę ósmą. Miało miejsce  uroczyste przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi, złożonemu z uczniów obecnych klas siódmych. Następnie Pani Dyrektor wręczyła wszystkim absolwentom pamiątkowe dyplomy ukończenia szkoły i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom klas siódmych i ósmych. W piątek zakończenie roku szkolnego odbyło się w dwóch grupach. Pierwsi żegnali rok szkolny uczniowie klas 1-3, a jako ostatni „opuścili mury szkoły” uczniowie z klas 4-6. Podobnie jak dzień wcześniej, najlepszym uczniom zostały wręczone nagrody i świadectwa z wyróżnieniem przez Panią Dyrektor Aleksandrę Sawicką – Kowalczyk i Panią Wicedyrektor Ewę Olszewską. Były także podziękowania dla wszystkich uczniów, ich opiekunów prawnych, nauczycieli i pracowników obsługi i administracji szkoły. Przedstawicielka Rady Rodziców – Pani Dorota Ulkowska, na ręce Pani Dyrektor złożyła podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły za ten, niełatwy przecież rok szkolny. Miejmy nadzieję, że był to ostatni taki pandemiczny okres w szkole. Z całego serca życzmy tego nam wszystkim i trzymajmy za to mocno kciuki.
A teraz już tylko pozostaje nam życzyć wszystkim wesołych, szczęśliwych i BEZPIECZNYCH wakacji. Wracajcie wypoczęci we wrześniu.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2021/06/25/zakonczenie-roku-szkolnego-2020-21/