22 listopada 2019 archive

Szaleństwa w parku trampolin.

Mądrzy ludzie (w tym lekarze przeróżnych specjalizacji, ale głównie ci od głowy) powiadają , że Facebook i inne portale społecznościowe „zabijają” czas i relacje społeczne oraz że ogólnie przynoszą więcej szkód niż pożytku. Inni mądrzy twierdzą, że wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem:). Nie będziemy polemizowali ani z jedną tezą, ani z drugą. Mamy swoją sentencję na taką okoliczność – „prawda leży po środku”. Wszak nie od dzisiaj wiadomo, że każde narzędzie i wytwór rąk i umysłu człowieka, może być wykorzystane, zarówno w dobrym jak i złym celu. Kwestia wyboru, ludzkiej osobowości i mentalności. Nam, tym razem Facebook przyniósł same korzyści. Jakiś czas temu na stronie parku trampolin „Saltos”, ogłoszono konkurs na ilość tzw. „lajków” na najpopularniejszą szkołę. Nagroda główna – darmowe 3 godziny zabawy na trampolinach, dla wybranej grupy dzieci. Oczywiście nasza szkoła wygrała to głosowanie i w piątek (22.11), uczniowie klasy 5 a oraz 7  uczestniczyli w tym istnym maratonie szaleństw. Atrakcji było co niemiara: lekcja z instruktorami, zabawy grupowe i indywidualne, pokazy akrobatki sportowej w wykonaniu naszych uczennic trenujących w klubie sportowym. Zresztą tradycyjnie, zamiast opisu, lepiej obejrzeć  galerię zdjęć (klikamy na górne zdjęcie, które jest zarazem linkiem).

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2019/11/22/szalenstwa-w-parku-trampolin/