14 września 2019 archive

BUDŻET OBYWATELSKI

Z dniem 14 września 2019 rozpoczęło się głosowanie na Budżet Obywatelski 2019/2020. Zachęcamy do głosowania na wnioski, które pozwolą zmienić naszą szkołę i poprawić komfort przebywania w niej naszych dzieci.

G035WI – Modernizacja szatni uczniowskiej SP 130
G036WI – Kącik relaksu w SP 130

Jak zagłosować? To proste!

• Zagłosować można papierowo lub elektronicznie
  • Tu jest mapa miejsc, w których możesz oddać papierową kartę do głosowania. Są na niej także zaznaczone miejsca, w których zagłosujesz elektronicznie sam lub przy pomocy pracownika urzędu lub biblioteki. Pamiętaj, że elektronicznie możesz zagłosować z dowolnego miejsca, jeśli tylko masz dostęp do Internetu.
  • Papierowo można głosować od 14 do 29 września, elektronicznie od 14 września do 6 października
  • Karta do głosowania jest dostępna tutaj: (link do karty)
  • Aby zagłosować musisz podać numer PESEL oraz imię, nazwisko i miejscowość zamieszkania, a także podpisać oświadczenia (m.in. dotyczące RODO)
  • W tegorocznej edycji można oddać 5 głosów (zagłosować na pięć projektów). Głosowanie odbywa się tylko na poziomie osiedlowym. Możesz jednak wybrać pięć projektów z pięciu RÓŻNYCH osiedli (bez znaczenia jest tutaj adres zamieszkania)
  • Po zaznaczeniu wybranych projektów na podany nr telefonu komórkowego otrzymasz po krótkiej chwili kod weryfikacyjny przesłany bezpłatnie SMS-em.
  • Na jeden numer telefonu przysługuje do 5 kodów do głosowanie, co oznacza, że może zagłosować do pięciu osób (np. z rodziny lub znajomych)
  • Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Łodzi (ale pamiętaj, nie musisz być zameldowany w Łodzi, wystarczy, że tutaj mieszkasz)

Wszystkie wnioski osiedla Wiskitno:

• G023WI Kolorowy i bezpieczny plac zabaw.
  • G024WI Remont Sali zabaw dla dzieci z najmłodszej grupy.
  • G035WI Modernizacja szatni uczniowskiej SP 130.
  • G036WI Kącik relaksu w SP 130.
  • G088WI Na Wiskitnie nordic walking kwitnie!
  • G161WI Pomóż Strażakom skuteczniej ratować! – Zakup specjalistycznego sprzętu dla OSP Łódź – Wiskitno.
  • G209WI Zakup pojazdu Ratownictwa Specjalistycznego do przewozu psów ratowniczych w OSP GRS Łódź- Jędrzejów.
  • G249WI Bezpieczna droga do szkoły- sygnalizacja „na żądanie” na przejściu dla pieszych ul. Św. Rafała Kalinowskiego przy ul. Gościniec 1.
  • G309WI Ograniczanie bezdomności zwierząt na terenie osiedla Wiskitno.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2019/09/14/budzet-obywatelski-3/