18 stycznia 2019 archive

DLA KOCHANYCH BABĆ I DZIADKÓW

21 i 22 stycznia to dla wszystkich wnuków ważne kartki w kalendarzu!
I choć te dni już za nami to uczniowie klas 1-3 przedłużyli ten piękny czas na kolejny dzień zapraszając Babcię i Dziadka na okolicznościową  inscenizację „Jasełka”.

Miło nam było przywitać w progach naszej szkoły – Księdza Wikarego Marcina Kacprzaka, przedszkolaków    i nauczycielki PM nr 233 oraz najbardziej wyczekiwanych … wszystkie babcie i dziadków.

Uroczystość, pięknymi, ciepłymi słowami rozpoczęła Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk składając życzenia i podkreślając nieocenioną rolę dziadków w życiu każdego dziecka.

Mali aktorzy, z wielkim zaangażowaniem wcielili się w wybrane role.
Przy przepięknej oprawie muzycznej  w wykonaniu wszystkich najmłodszych, historia narodzin Jezusa oczarowała nas ponownie!
Na zakończenie nie zabrakło wzruszających wierszy,
bliskiej Babci i Dziadkowi piosenki o najlepszych przyjaciołach,
gorących serduszek i słodkości.

Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom! Babciom i Dziadkom życzymy wielu chwil radości i ogromnej miłości najbliższych,
a najbardziej od ukochanych wnuków!

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2019/01/18/zaproszenie-dzien-babci-i-dziadka/