21 grudnia 2018 archive

W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

Piątek 21 grudnia 2018r. upłynął w naszej szkole na przedświątecznych, klasowych spotkaniach przy symbolicznych wigilijnych stołach.
W małych gronach mieliśmy okazję podzielić się opłatkiem, złożyć okolicznościowe życzenia oraz obdarować się prezentami,
pełniąc rolę pomocnika Mikołaja!

Na zakończenie tego dnia, w świątecznym już nastroju, spotkaliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej by życzenia Pani Dyrektor, Radzie Pedagogicznej oraz pracownikom administracji i obsługi złożył Samorząd Uczniowski. Wyjątkowe, ciepłe słowa podziękowań i świątecznych życzeń do uczniów oraz rodziców skierowała też Pani Dyrektor.

W trakcie spotkania ogłoszone zostały również wyniki konkursu zorganizowanego przez sekcję informatyczną SU pod nazwą „Święta tuż, tuż …”. Swoje prace przysłali:

• Piotr Rataj – klasa I a
  • Maksymilian Barłoga – klasa Ib
  • Ksawery Wypych – kasa I b
  • Zosia Zimon – klasa Ib
  • Kornelia Warchoł – klasa Ia
  • Oliwia Świech – klasa IVa
  • Miłosz Woźniacki – klasa VI

Bardzo dziękujemy za niezwykłe, oryginalne kartki świąteczne! Wielkie gratulacje dla uczniów klasy pierwszej!! Liczymy, że będziemy mogli oglądać jeszcze wiele ich pięknych prac!

Nasze przedświąteczne kolędowanie nie mogło zakończyć się inaczej, jak tylko wspólnym wykonaniem „Emmanuela”. Niech ten dzień będzie miły wprowadzeniem do przeżywania rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Na zbliżające się Święta
pragniemy złożyć życzenia
przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu,
radości
i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś rok niech będzie
czasem pokoju oraz realizacji
osobistych zamierzeń.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia