CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY- TAŃCZYMY I POMAGAMY !

Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy niesamowitego gościa i wspaniałe wydarzenie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że organizowanie różnych wydarzeń sportowych pomaga w zbiórce pieniędzy dla najbardziej potrzebujących. Postanowiliśmy zorganizować podobną imprezę. Zaprosiliśmy gościa specjalnego jedną z najlepszych instruktorek tańca Zumby fitness w województwie łódzkim Panią Adriannę Mariańską. Dla Pani Ady to nie pierwsze takie charytatywne spotkanie. Bardzo często bierze udział w takich wydarzeniach i pomaga chorym dzieciom.

Tańczyliśmy przez całą godzinę lekcyjną, każdy kto wziął udział wpłacił pieniądze i zebraliśmy pokaźną kwotę, 570zł .
Cała suma zostanie przekazana na podopiecznych fundacji sursum corda, która zajmuje się pomaganiem chorym dzieciom.
Przy okazji każdy kto wziął udział w tanecznym wyzwaniu przystąpił do mikołajkowej loterii z nagrodami. 12 szczęśliwców z dobrym serduszkiem wygrało ciekawe upominki. Zdecydowali się pomóc i sami wygrali. Warto czerpać z nich przykład bo to dowodzi tezie,
że… DOBRO WRACA!

To niesamowite, że można tańczyć i pomagać. W naszej świątecznej akcji wzięło około 80 uczniów. Dobrą zabawą i dobroczynną postawą udowodnili , że można łączyć przyjemne z pożytecznym. Bardzo dziękujemy za hojność i za udział w akcji.

Życzymy wszystkim, zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

ZOBACZ TANIEC

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/12/20/charytatywny-maraton-zumby-tanczymy-i-pomagamy/