«

»

Gru 19 2018

WYBIERAMY SPORTOWCA ROKU 2018

Po raz 48. Dziennik Łódzki organizuje plebiscyt Sportowiec Roku w regionie łódzkim, ale po raz pierwszy w zmienionej formule.
Otóż tytuł Sportowca Roku 2018 przyzna specjalna kapituła złożona z najważniejszych osób łódzkiego sportu. Czytelnicy natomiast wybiorą najpopularniejszych sportowców w 6 kategoriach: Junior Roku – dziewczynki, Junior Roku – chłopcy, Sportowiec Roku – kobiety, Sportowiec Roku – mężczyźni, Trener Roku oraz Drużyna Roku.

SPORTOWIEC ROKU 2018 | Wybieramy najpopularniejszych juniorów, sportowców, trenerów i drużyny w Łódzkiem

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w tym plebiscycie w kategorii SPORTOWIEC JUNIOR ROKU (dziewczęta) bierze udział nasza uczennica Oliwia Gogolińska. Oliwia jest obecnie na piątym miejscu. Głosujmy!!! Wasza koleżanka osiąga naprawdę niesamowite wyniki w jeździe konnej i ma wiele wspaniałych osiągnięć. Ciężko pracuje na treningach, ma niesamowitą odwagę
i podejście do tak dużego zwierzaka.  Doceńmy jej pasję, wysiłek i odwagę oddając na nią swój głos!

Link do głosowania:https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/oliwia-gogolinska%2C377829/

Nasza nauczycielka wychowania fizycznego Pani Paulina Michalik również bierze udział w tym plebiscycie w kategorii TRENER ROKU powiatu łódzkiego wschodniego. Jest obecnie na 3 miejscu. Pani Paulina jest trenerem piłki siatkowej dziewcząt i swoją niesamowitą postawą i podejściem do dzieci zachęca młode dziewczynki do trenowania tej emocjonującej dyscypliny sportowej. Zaszczepia w nich chęć do spełniania marzeń o wyczynowym sporcie i zachęca do zdrowego stylu życia. Zachęcamy do głosowania.

Link do głosowania:https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/paulina-michalik%2C359555/

ZOSTAŁO JESZCZE 8 DNI A KLASYFIKACJA MIEJSC ZMIENIA SIĘ BARDZO DYNAMICZNIE. OBIE LAUREATKI POTRZEBUJĄ GŁOSÓW !!!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/12/19/wybieramy-sportowca-roku-2018/