12 września 2018 archive

Twój głos = nowa szatnia!

15 września rusza nowa edycja Budżetu Obywatelskiego. W ubiegłym roku dzięki Waszym głosom udało się stworzyć nowocześnie wyposażoną pracownię językową. W tym roku prosimy o pomoc w modernizacji szkolnej szatni. Każdy głos się liczy!

Działanie osiedlowe – Górna – Wiskitno

G0094WI

Kompleksowa modernizacja szatni szkolnej obejmie remont pomieszczenia głównego na potrzeby klas IV-VIII oraz adaptację istniejącego obok pomieszczenia na szatnie dla klas I-III. W obecnej szatni będą zdemontowane siatkowe metalowe boksy, a po solidnym remoncie pomieszczenia polegającym na odnowieniu ścian, podłogi i sufitu będą zamontowane indywidualne szafki dla 160 uczniów klas IV-VIII. W pomieszczeniu na szatnię dla klas młodszych będą odnowione ściany oraz podłoga, która zostanie wykończona płytkami ceramicznymi. Pomieszczenie będzie podzielone płytami gipsowo-kartonowymi w taki sposób, aby każda klasa posiadała wydzielone miejsce na swoje wieszaki listwowe oraz miejsce na buty. Wygodne ławeczki pozwolą na sprawne korzystanie z szatni młodszych uczniów. Obudowane zostaną również urządzenia sanitarne i rury wodociągowe tak, aby nie przeszkadzały w prawidłowym użytkowaniu pomieszczenia. W obu pomieszczeniach szatni będzie zamontowane nowe oświetlenie, co wymaga dostosowania instalacji elektrycznej. Szatnia będzie wyposażona w system monitoringu, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta Łodzi

Działanie osiedlowe – Górna – Wiskitno – G0094WI

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/09/12/glosuj-na-nas-w-budzecie-obywatelskim/