5 września 2018 archive

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

W tym roku nietypowo, bo 3 września, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Rano odświętnie ubrani uczniowie klas I-IV przybyli do naszej placówki, aby podczas inauguracyjnego apelu rozpocząć naukę.

Pani Dyrektor szczególnie ciepło powitała najmłodszych Milusińskich, którzy będą się uczyć w aż dwóch klasach pierwszych. Miłe słowa skierowała także do starszych uczniów, czyniąc ich współodpowiedzialnymi za bezpieczeństwo maluchów i dobrą atmosferę w szkole. Znalazła się chwila na powitanie rodziców i pracowników, szczególnie nowych nauczycieli.

Także podczas drugiego apelu, klas V-VIII pani Dyrektor przypomniała zasady bezpieczeństwa i odpowiedzialności za wizerunek ucznia naszej szkoły.

Nie zapomnieliśmy o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej i uczciliśmy pamięć tych, którzy zginęli, abyśmy mogli się uczyć w wolnej Polsce.

Rok 2018/2019 został uroczyście rozpoczęty!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/09/05/uroczyste-rozpoczecie-roku-szkolnego-2/