Sukcesy naszych piłkarzy!

Niezwykle miło nam ogłosić, że trójka naszych uczniów: Hubert Gabrysiak, Bartek Łoś i Janusz Styś zajęła, wraz ze swoim zespołem, drugie miejsce w turnieju Mundialito. Są to piłkarskie mistrzostwa świata dla drużyn z województwa łódzkiego, w których startowało ponad 60 zespołów. Jak widać na zdjęciu chłopcy reprezentowali Chorwację (na codzień trenują w klubie Sport Perfect w roczniku 2006, ale na potrzeby turnieju cała drużyna wylosowała i godnie reprezentowała kraj z charakterystyczną szachownicą na koszulkach). Dodatkowym wyróżnieniem dla najlepszego bramkarza turnieju został uhonorowany Hubert. WIELKIE BRAWA dla całej trójki!

To nie koniec dobrych informacji. Janusz Styś został powołany do kadry ŁZPN U-12 na konsultację szkoleniową. Życzymy sukcesów i motywacji do jeszcze cięższej pracy na treningch. Kto wie, może o sukcesach Jasia i jego kolegów usłyszymy kiedyś na prawdziwym Mundialu. Czego sobie i im życzymy!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/06/04/sukcesy-naszych-pilkarzy/