«

»

Lut 14 2018

Szkolne Ostatki, czyli zabawa w ostatni dzień karnawału!

Przygotowania do karnawałowej zabawy niektórzy uczniowie naszej szkoły rozpoczęli już … przed zimowymi feriami! Kiedy tylko pojawiło się ogłoszenie o terminie nie zabrakło pomysłów na ciekawe przebranie! I tak już od samego wtorkowego poranka mogliśmy witać niecodzienne postaci: jednorożce, królewny, wampiry, duchy, kotki i wiele innych niezwykłych postaci.

Zgodnie z tradycją, jako pierwsi bal karnawałowy rozpoczęli uczniowie klas I-III. Po pięknej klasowej paradzie połączonej z prezentacją strojów wszyscy z ochotą ruszyli do tańca.

Czas upłynął miło i bardzo szybko…

Następnie swój bal ostatkowy rozpoczęli uczniowie klas IV-VII. I ten czas nie był stracony! Wszyscy bawili się świetnie! Ostatkowe „szaleństwo”, podobnie jak w roku ubiegłym,  prowadził …szkolny DJ czyli niezawodny Kuba Rudniak! Profesjonalnie łączył następujące po sobie utwory i świetnie wyczuł atmosferę zabawy wyszukując utwory porywające do wspólnego tańca!Brawo Kuba!!!

Liczymy, że karnawałowa zabawa pozostawi wiele miłych wspomnień …

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/02/14/szkolne-ostatki-czyli-zabawa-w-ostatni-dzien-karnawalu/