«

»

Paź 25 2017

ZIELONA KRAINA

Nie od dziś wiadomo, że nasza szkoła promuje zdrowy styl życia. Nikogo, więc nie powinien zdziwić fakt, że braliśmy udział w warsztatach kulinarno- edukacyjnych organizowanych przez Zieloną Krainę. Prowadziły je Panie dietetyczki, które są ekspertami w zakresie zdrowego odżywiania. Klasy czwarte utrwalały wiadomości umieszczone na piramidzie żywieniowej. Przygotowały również do degustacji rozmaite smakołyki między innymi koktajl „Mam tę moc!” lub „Shrek”, jak kto woli
i zdrową czekoladę. Przekazane na warsztatach informacje poszerzyły wiedzę uczniów na temat zbilansowanej diety, witamin i składników mineralnych. Program Zielona Kraina to edukacja ze smakiem,
którą mamy nadzieję, że uczniowie zapamiętają na długo.

ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/10/25/zielona-kraina/