«

»

Paź 25 2017

WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ …

Czy to możliwe, by na jednej lekcji połączyć wiedzę historyczną, matematyczną, plastyczną i polonistyczną? Ależ owszem TAK!- takie właśnie są godziny wychowawcze w naszej szkole!:) Klasy czwarte odkrywały swoje talenty poprzez zabawę w „Sklepik”.
Zajęcia rozpoczęły się od burzy mózgów i skojarzeń ze słowem TALENT. Następnie uczniowie poznawali zasady zabawy. Każdy z nich miał za zadanie zaprojektować sklep i na jego pólkach umieścić swoje talenty i mocne strony. Następnie mały aspekt historyczny,
czyli handel wymienny. Uczniowie mieli za zadanie kupić- wymienić się swoimi talentami. Powstała galeria handlowa! Zakupowe szaleństwo talentów ogarnęło wszystkich! Nawet wychowawczynie- p. Ewę i p. Jolę. Zaskakujący był fakt, iż nie powtórzyły się najliczniej zakupione talenty. Jaki z tego wniosek- każdy z nas jest inny, ma niesamowite umiejętności i zdolności i co najważniejsze WSZYSCY JESTEŚMY SOBIE POTRZEBNI!

ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/10/25/wszystko-sie-moze-zdarzyc/