«

»

Paź 24 2017

Warsztaty prozdrowotne

W dniach 23 i 24 października w naszej szkole odbyły się warsztaty prozdrowotne. Warto zauważyć, że zajęcia prowadziła pani Marta Olszewska, która jest naszą absolwentką sprzed kilkunastu lat, a obecnie jest lekarzem. Z racji powyższego, w sposób przystępny naświetliła nam zagrożenia zdrowotne, wynikające ze złych nawyków żywieniowych (pierwszy dzień warsztatów) oraz hałasu (drugi dzień). Poznaliśmy także sposoby przeciwdziałania (profilaktyka prozdrowotna) tym negatywnym wpływom. Na koniec warsztatów, Pani Dyrektor wręczyła kwiaty oraz gorąco podziękowała naszemu wyjątkowemu gościowi, my zaś nasze wyrazy uznania wyraziliśmy poprzez gromkie oklaski (pewnie troszkę przekroczyliśmy dopuszczalną skalę hałasu, ale…są sytuacje, w których warto) 😀

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/10/24/warsztaty-prozdrowotne/