16 września 2017 archive

Dziękujemy za wsparcie!

W środę zakończyliśmy szkolną zbiórkę darów dla rodzin poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy na północy Polski. Akcję zorganizowała Chorągiew Łódzka ZHP. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji przynosząc pomoce szkolne i środki czystości. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy ponad:

• 260 zeszytów,
  • 70 bloków białych i kolorowych
  • 20 opakowań plasteliny
  • 20 opakowań farb
  • 40 opakowań kredek
  • 10 kompletów mazaków
  • 16 kompletów ołówków
  • 30 kompletów długopisów
  • 20 piórników
  • 3 plecaki
  • oraz wiele innych pomocy szkolnych i środków czystości (gumki, okładki na zeszyty, nożyczki, kleje, taśmy klejące, bidony, mydła, pasty do zębów …)

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i otwarte serca na potrzeby innych. Mamy nadzieję, że przekazane pomoce wywołają uśmiech na dziecięcych twarzach i pomogą obdarowanym lepiej rozpocząć nowy rok szkolny.

Akcję w szkole zorganizował nasz uczeń Patryk Romański. Wszystkie dary zostały przekazane 14.09.17 do Hufca ZHP Łódź Górna na ręce komendant hm. Anety Czubak.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/09/16/dziekujemy-za-wsparcie/