USKRZYDLENI KLASĄ CZWARTĄ

Nowy rok szkolny to początek nowych przygód i doświadczeń dla wszystkich uczniów. Jednak prawdziwie uczniowskie wyzwania przeżywają czwartoklasiści. To oni po raz pierwszy spotykają się
z nowymi nauczycielami i poznają nowe przedmioty. Dołączyli już do grona „starszych uczniów”. Drugi etap kształcenia rozpoczęli okresem adaptacyjnym. Ten przebiega niezwykle ciekawie, tak aby zainspirować uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły. Praca aktywizującymi metodami rozwija ich kreatywne myślenie oraz pobudza do działania. Klasy IV a i IV b zmierzyły się z myślografami- zwizualizowali swoje mocne i słabe strony, zainteresowania i czytelnicze upodobania. Dzielnie wypełniają obowiązki i podejmują szkolne postanowienia, a te unoszą się ku górze… Uczniowie uskrzydleni klasą czwartą swoje marzenia i postanowienia umieścili w balonach.
W klasie z wychowawcą wyznaczyli wspólną drogę do osiągnięcia sukcesu i stworzenia SUPER KLASY. Nie obyło się bez drogowskazów, które ułatwią wspólne dążenie do wyznaczonego celu! Na taki nietypowy kodeks klasowy zgodzili się wszyscy uczniowie, tak więc…
KLASY IV A I IV B MELDUJĄ PEŁNĄ GOTOWOŚĆ DO WYPEŁNIANIA UCZNIOWSKICH OBOWIĄZKÓW! J

ZOBACZ ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/09/12/uskrzydleni-klasa-czwarta/