21 czerwca 2017 archive

Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017.  Podsumowanie 10 miesięcy intensywnej pracy uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi miało wyjątkowy charakter. W tym roku szkolnym zgodnie z nową reformą edukacji naszej szkoły nie opuściła klasa szósta.  Natomiast pewien etap życia ukończyli uczniowie klas trzecich. Pożegnali się oni z edukacją wczesnoszkolną i już od września rozpoczną kolejny etap kształcenia.  Jednak bez wyjątku, wszyscy uczniowie byli odświętnie ubrani, ponieważ odbierali świadectwa szkolne. Pierwsze cenzurki otrzymali uczniowie klasy pierwszej. Ich praca została doceniona i nagrodzona gromkimi brawami. W pozostałych klasach nagrody za wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz wybitne wyniki w nauce otrzymywali wyróżnieni uczniowie. Pani Dyrektor wraz
z Radą Pedagogiczną po raz pierwszy przyznała nagrodę specjalną dla uczniów, którzy zasłużyli na miano wzorowego ucznia i uczennicy.
Nie można pominąć również uczniów, którzy poczynili postępy w nauce. Otrzymali oni odznaki Mistrza Postępu. Podsumowane były również liczne konkursy i projekty, w których nasi uczniowie odnosili sukcesy.
Koniec części oficjalnej poświęcony był ukochanym rodzicom, dzięki, którym możemy podejmować tak wiele działań. Ich dobre serce, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły rozwija i poszerza nasze horyzonty.
Część artystyczną przygotowały klasy trzecie, niezastąpiony chór szkolny oraz koło gitarowe. W tym dniu miłym akcentem dla wszystkich pracowników były podziękowania indywidualne i klasowe.
Otrzymane kwiaty i bukiety cieszyły nasze oko, czekoladki i bombonierki dodały słodkości życiu, a książki i książeczki pozwolą rozwijać czytelnicze zainteresowania tych, na których najbardziej nam zależy!
Życzmy udanego letniego wypoczynku i wielu chwil wartych wspomnień po powrocie do szkoły.

zobacz zdjęcia

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/06/21/zakonczenie-roku-szkolnego-3/