PIĄTEK – DNIEM BEZ TELEFONU !

Dzień bez telefonu????   To chyba możliwe!!  Samorząd Uczniowski, na ostatnim wspólnym spotkaniu, podjął się ważnego zadania:  ZACHĘCAMY  DO  NAWIĄZYWANIA  I  PODTRZYMANIA  RELACJI  KOLEŻEŃSKICH  ORAZ  DBANIA  O SWOJE  ZDROWIE, w prosty sposób … nie korzystając          z telefonu komórkowego w piątki!

Zachęcamy wszystkich uczniów by wykazali się dojrzałą postawą i przyszli do szkoły bez telefonu,     z pozytywnym nastawieniem na mile spędzony czas z kolegami i koleżankami z klasy lub ze szkoły.        Dla tych, dla których rozstanie z telefonem jest niemożliwe proponujemy na początek jego wyłączenie na przerwie.

Niech w piątek wszystkim nam towarzyszą hasła:

Odłóż ten telefon!

Daj mu odpocząć!

Porozmawiaj z kolegą lub koleżanką!

Pospaceruj podczas przerwy!

Uśmiechnij się – wokół są wyjątkowi ludzie, poznaj ich na nowo!

Podczas świątecznego apelu o rozpoczęciu naszej akcji przypomnieli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, a Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk  życzyła wszystkim uczniom wytrwałości, gratulując jednocześnie podjęcia się takiego wyzwania.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/04/20/piatek-dniem-bez-telefonu/