12 kwietnia 2017 archive

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”
ŻYCZĄ

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i uczniowie Sp 130 w Łodzi

W przedświątecznym już nastroju, tuż przed wiosennym odpoczynkiem, uczniowie naszej szkoły spotkali się  na sali gimnastycznej by wspólnie złożyć Pani Dyrektor Aleksandrze Sawickiej – Kowalczyk, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły okolicznościowe, świąteczne życzenia. Samorząd Uczniowski przekazał pamiątkowy stroik, a Pani Dyrektor w kilku ciepłych słowach życzyła wszystkim wielu pięknych świątecznych chwil w gronie rodzinnym, radości z przeżywanych Świąt Wielkiej Nocy oraz wesołej, ale bezpiecznej zabawy w Śmigus-dyngus.

Korzystając z okazji pogratulowała uczniom klasy IIa zaangażowania w klasowy konkurs „Sztuka na talerzu” . Spośród wielu pięknych, kolorowych dań, które można było oglądać na przygotowanej wystawie fotografii ,wyróżnienie otrzymali:

• Kuba Skrzypczyński

• Natalia Chaczyk

• Daniel Pajda

Gratulujemy pomysłów na wiosenne danie, ale i zachęcamy do dalszej zabawy kulinarnej!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/04/12/7358/