11 kwietnia 2017 archive

Spotkanie z Agnieszką Nagay

11 kwietnia w naszej szkole uczniowie klas IV-VI mieli niezwykłą okazję spotkać się z wielokrotną mistrzynią w strzelectwie Agnieszką Nagay.

Impreza zorganizowana w ramach programu „Spotkanie ze sportowcem” żywo zainteresowała uczestników.

Pani Agnieszka pokazała nam swój sportowy sprzęt, strój, oraz zdobyte medale i pamiątki po igrzyskach, w których uczestniczyła. A także pięknie opowiadała o blaskach i cieniach życia sportowca.

Mieliśmy niezwykłą okazję poznać wspaniałego człowieka, osobę subtelną, wytrwałą i z żelazną konsekwencją dążącą do wyznaczonych celów- wzór do naśladowania nie tylko w sporcie, ale i w życiu.

W spotkaniu uczestniczył także trener mistrzyni, który zachęcał dzieci do rozpoczęcia sportowych działań.

Dwie godziny spotkania upłynęły niezwykle szybko i z żalem pożegnaliśmy uroczych gości, obdarowani licznymi autografami.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/04/11/spotkanie-z-agnieszka-nagay/