PODSUMOWUJEMY I PÓŁROCZE

13 stycznia 2017r.  Samorząd Uczniowski wraz z klasą IV przygotował apel szkolny podsumowujący I półrocze 2016/2017 roku.

Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk złożyła gratulacje wszystkim uczniom za włożony trud i pracę w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce.

Z klas III-VI wyróżniła odznaką „Wzorowego Ucznia” tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu, zaś odznakę „Mistrza postępu” wręczyła tym wszystkim, którzy podjęli ogromny wysiłek
by móc pochwalić się choć małym, osobistym sukcesem.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!!

W kolejnej części apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Oliwia Nowak oraz Amelia Sabela przypomniały całej społeczności szkolnej o podjętych działaniach zarówno na terenie szkoły jak i poza nią.

Wiele już za nami, ale nie zapominamy o wyznaczonych planach na
II półrocze!

Podczas apelu podsumowaliśmy również wyniki konkursów szkolnych: czytelniczego, plastycznego, matematycznego i sportowego. Laureatom oraz finalistom serdecznie gratulujemy!

Apel zakończył się bardzo miły akcentem! Klasa IV przygotowała nie tylko ciekawe, ale i pouczające przedstawienie pod tytułem „Bezpiecznie spędzamy ferie zimowe”.  Otrzymaliśmy wiele mądrych rad i wskazówek, by zimowa przerwa była udana i bezpieczna.

Do zobaczenia po feriach!

2f102ebfd9dcb43ce91efe78dabc80db-0 194ad757a1e3beae0143d50d0bd2de21-0

ZOBACZ ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/01/14/podsumowujemy-i-polrocze/