Dziękujemy za WIELKIE SERCA!

Po raz kolejny już, z wielkim zaangażowaniem, indywidualnie i grupowo, włączyliśmy się do akcji charytatywnej „Podziel się Wigilią”. Nasi uczniowie, rodzice i nauczyciele pokazali, że obdarowywanie jest dla nas wielką przyjemnością, a gdyby tak spełnić jeszcze kogoś marzenia… byłoby piękne!
Dnia 28 listopada 2016r. odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji Akcji Charytatywnej – „Podziel się Wigilią”. Reprezentująca naszą szkołę Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk odebrała piękne Podziękowanie dla Społeczności Szkoły Podstawowej Nr 130.
„ Bezinteresowna pomoc to bezcenny dar, jaki może zaoferować człowiek drugiemu człowiekowi, nie oczekując nic w zamian”
Zebrane i przekazane potrzebującym podarunki, na pewno wywołają uśmiech na niejednej twarzy i sprawią, że czas Świąt Bożego Narodzenia będzie radosny i spokojny.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za serce i zrozumienie!

zdjęcia – cz. 2

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2016/11/30/dziekujemy-za-wielkie-serca/