29 stycznia 2016 archive

Apel podsumowujący I półrocze

28 stycznia 2016r Samorząd Uczniowski przygotował apel szkolny podsumowujący I półrocze 2015/2016 roku.

Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk złożyła gratulacje wszystkim uczniom za włożony trud i pracę w dążeniu
do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce.

Z klas III-VI wyróżniła odznaką „Wzorowego Ucznia” tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu,
zaś odznakę „Mistrza postępu” wręczyła tym wszystkim, którzy podjęli ogromny wysiłek
by móc pochwalić się choć małym, osobistym sukcesem.

Wszystkim uczniom gratulujemy!!

W kolejnej części apelu przewodnicząca SU – Natalia Sójta przypomniała całej społeczności szkolnej o podjętych działaniach zarówno na terenie szkoły jak i poza nią. Wiele już za nami, ale nie zapominamy o wyznaczonych planach na II półrocze!

Apel zakończył się bardzo miły akcentem! Okazało się, że w tym półroczu mamy w naszej szkole wspaniałych czytelników!
Dla nich też opiekun biblioteki – Pani Kasia Kasprzyk przygotowała „limitowaną wersję” zakładek i słodki poczęstunek.

Wszystkim czytelnikom również gratulujemy!

najl. uczn odznaka

DSC_0844 DSC_0848 DSC_0851 DSC_0852 DSC_0853 DSC_0854 DSC_0855 DSC_0859

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2016/01/29/apel-podsumowujacy-i-polrocze-2/