Mikołajkowe szaleństwa i ogromne serca

Mikolajki4 grudnia był bardzo wesołym dniem w naszej szkole! Od samego rana na korytarzach spotkać można było sympatyków Świętego Mikołaja! Zarówno mali jak i duzi (czytaj: w tym nauczyciele poczuli magię zbliżających się świąt … będąc w barwnych strojach! Najmłodsi uczniowie poznali historię biskupa Miry, niektórzy napisali listy do Mikołaja, a jeszcze inni…postanowili go naśladować!
W ramach akcji „Podziel się Wigilią” grupa uczniów z klasy IIb i III samodzielnie dokonała zakupu wybranych produktów, by pomóc innym dzieciom. To nie był jedyny gest tego dnia… Już od rana do opiekunów SU przekazywane były paczki z darami z poszczególnych klas. Dzięki ogromnym sercom uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać wiele artykułów, które już popołudniem przekazaliśmy dla dzieci niepełnosprawnych i wychowanków wskazanych szkół.

Dziękujemy za okazałe serce, zrozumienie i wrażliwość na potrzeby innych!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2015/12/04/mikolajkowe-szalenstwa-i-ogromne-serca/