Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2015/2016 – rozstrzygnięte!

Ostatni tydzień września i początek października to intensywny czas dla wszystkich, którzy chcieliby w naszej szkole zaistnieć … pomagając całej szkolnej społeczności i godnie ją reprezentować.
W dniu wczorajszym wszyscy chętni do pełnienia funkcji przewodniczącego SU – zaprezentowali się przygotowując plakaty i krótkie prezentacje, również filmowe.
Podczas przedwyborczego spotkania poznaliśmy plany i pomysły siedmiu kandydatów – wszystkich z klasy VI.

Oto oni:

Milenka Borko
Ola Wojtera

Kamilka Mozer
Natalka Sójta

Mateusz Cieślak
Mateusz Płatek
Adrian Namieciński

Byliśmy pod dużym wrażeniem ich dojrzałości w prezentacji swojej osoby oraz pomysłów –
co zrobić by wszyscy chętnie do szkoły chodzili i świetnie się w niej czuli

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły podjęli ważną decyzję!
Z przyjemnością ogłaszamy, że funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
obejmie… Natalia Sójta, a funkcję zastępcy pełnić będzie … Mateusz Cieślak.

Gratulujemy i cieszymy się na przyszłą wspaniałą współpracę.

Wszystkich kandydatów, samorządy klasowe i chętnych do pracy w samorządzie uczniów zapraszamy na kolejne spotkanie w poniedziałek na godz. 10.35 w sali klasy II i III (I piętro).
Opiekunowie – D. Kisiel, A. Woźniacka

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2015/10/08/5305/