1 lutego 2015 archive

Apel podsumowujący I półrocze

Ostatni dzień nauki w styczniu przebiegł pod hasłem „Bezpieczne ferie”.
W każdej z klas odbyły się rozmowy nt. właściwych zachowań podczas zimowego odpoczynku.
W klasie II uczniowie mieli okazję omówić sytuacje zainspirowane przez uczniów klasy V
w przygotowanych komiksach, a w efekcie końcowym przewidzieć skutki i wskazać bezpieczną propozycję zabawy.

Pouczeni i miejmy nadzieję bogatsi o nowe doświadczenia – na zakończenie zajęć,
zagrali w tematyczną grę planszową.

Ale że ferie – to dla dzieci i tych małych i dużych – wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie,
mądrych rad i wskazówek udzielili podczas apelu szkolnego koledzy i koleżanki z koła teatralnego.
Wypoczynku wszystkich życzyła również Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk.

Apel szkolny był również okazją do podsumowania pracy w I półroczu roku szkolnego 2014/2015r.
Pani Dyrektor złożyła gratulacje wszystkim uczniom za włożony trud i pracę w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce. Spośród uczniów klas IV-VI wyróżniła odznaką „Wzorowego Ucznia” – najlepszych z każdej z klas II etapu edukacyjnego.

Gratulujemy!!!

Bez tytułu

DSC_0329 DSC_0330 DSC_0340DSC_0339DSC_0338DSC_0335DSC_0332 DSC_0334

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2015/02/01/apel-podsumowujacy-i-polrocze/