Uroczyste otwarcie Ekopracowni

zdjęcie (97)14 lutego odbyło się uroczyste otwarcie sali przyrodniczej utworzonej przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
w ramach projektu „Moja wymarzona Ekopracownia”.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swój niebywały talent artystyczny przed zgromadzonymi w sali gimnastycznej zaproszonymi osobami, które licznie przybyły, aby podziwiać naszych artystów oraz dokonać oficjalnego otwarcia Ekopracowni.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonały: poseł na sejm RP – Małgorzata Niemczyk, przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi – Marta Gołębiewska, dyrektor SP 130 – Aleksandra Sawicka – Kowalczyk.

Swoją obecnością, uroczystość zaszczyciły:  p. Joanna Pernak – inspektor Wydziału Edukacji UMŁ, p. Elżbieta Gonciarz – dyrektor ŁCDNiKP, doradcy metodyczni, dyrektorzy, nauczyciele przyrody łódzkich szkół podstawowych, byli pracownicy naszej szkoły i absolwenci.

zdjęcie

Z radością informujemy również, że szkolna Ekopracownią objęta została patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

zdjęcie3

ekopracownia 2

Po części artystycznej goście mogli obserwować doświadczenia przyrodnicze wykonywane przez „młodych badaczy” i zapoznać się z prowadzonym przez nich blogiem ekologicznym www.eko.sp130.edu.pl

zdjęcie2

Zachwytom nie było końca – goście z podziwem wypowiadali się na temat uzdolnionych
i profesjonalnie przygotowanych uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy sukcesu !!!

zobacz więcej zdjęć

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2014/02/15/uroczyste-otwarcie-ekopracowni/