Tydzień sportu i bezpieczeństwa

Przez cały ostatni tydzień uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach przygotowujących do bezpiecznego spędzania wakacji.

Spotkali się z pracownikiem WOPR na warsztatach, poświęconych wypoczynkowi nad wodą. Prowadzili akcje ratowania życia na zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nawet nasze maluchy uczyły się, gdzie i jak należy dzwonić w razie niebezpieczeństwa.

Gazetki tematyczne, zajęcia z wychowawcą, filmy m.in. „Płytka wyobraźnia” miały przygotować naszych milusińskich do bezpiecznego wypoczynku oraz powrotu po dwóch miesiącach całych i zdrowych do szkoły.

Jednocześnie pan Krzysztof pobudzał fizyczną aktywność dzieciaków, organizując rozmaite turnieje (w czym niestety trochę pogoda pokrzyżowała mu plany). Międzyklasowy turniej piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki wzbudzał ogromne emocje nie tylko wśród grających, ale i obserwującej publiczności. Wychowawcy raźno dopingowali swoje klasy, marząc o zwycięstwie.

Po takim tygodniu wiemy, że nasi uczniowie są dobrze przygotowani do wakacji! 😆

obejrzyj zdjęcia

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2013/07/02/tydzien-sportu-i-bezpieczenstwa/