Zielona Szkoła w Łutowcu

W dniach 17- 19 czerwca 2013 r. uczniowie klasy I oraz troje najdzielniejszych dzieci z Oddziału Przedszkolnego mieli okazję cudownie spędzić czas na Zielonej Szkole w Łutowcu. Atrakcji było wiele: kąpiele, wspinaczka skałkowa, wejścia do jaskiń, zwiedzanie ruin zamku w Mirowie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawy w domku na drzewie.

Pomimo tego, że dla dzieci był to pierwszy tak długi wyjazd, ich wspaniałe zachowanie zostało zauważone przez wszystkich- uczniowie dzielnie pokonywali kilometry wycieczek, przygotowywali stoły do posiłków i sprzątali po nich, jedli w ciszy i z zachowaniem zasad obowiązujących przy stole, zgodnie uczestniczyli we wspólnych zabawach, nie hałasowali i nie śmiecili w autokarze. Tak znakomitej postawy gratulujemy zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom!

A teraz…czekamy z niecierpliwością na Zieloną Szkołę w przyszłym roku…

obejrzyj zdjęcia

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2013/06/24/zielona-szkola-w-lutowcu/