«

»

Maj 10 2013

Konkurs recytatorski

biedrobka
Dnia 8 maja 2013r odbył się finał konkursu recytatorskiego dla uczniów klas 0-3 pod hasłem „ Wiosenne spotkania z poezją”. Po wcześniejszych eliminacjach klasowych przyglądaliśmy się występom najlepszych z każdej grupy i klasy. Oprócz popisu ze znajomości tekstu i dykcji, finaliści zaprezentowali własne interpretacje wierszy z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów oraz odpowiednich strojów.
To było niezwykłe „wiosenne spotkanie”! Jury w składzie:
p. Aleksandra Charchowska, p. Donata Pilecka, p. Jolanta Waszkowska oraz przedstawiciel klasy III – Ola Wojtera, nie miało łatwego zadania. Ostatecznie rozdano 12 wyróżnień oraz 12 dyplomów.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom I i II etapu konkursu!

zobacz galerię zdjęć

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2013/05/10/konkurs-recytatorski-dla-0-iii/